1 : 4 - ? 57',
1 : 5 - ? 65',
1 : 6 - ? 73'.

¯urawianka: Szymczyszyn (50' Pstr±g), - Mazur, Piejko, Kowal, Podolak, Wardêga (75' Wrona), P. Partyka (65' Jaroch), K. Partyka (46' D. Kucharski), Beer (65' Dudek), Kostecki, Baran.

Spotkanie koñcz±ce nasze zmagania w II lidze zakoñczy³o siê wysokim zwyciêstwem go¶ci którzy dominowali przez ca³y mecz i zas³u¿enie zwyciê¿yli. Wynik dla nas móg³by byæ zdecydowanie lepszy gdyby nie proste niewymuszone b³êdy w obronie.

Do tego meczu przystêpowali¶my ju¿ jako dru¿yna zdegradowana do ni¿szej klasy rozgrywkowej. Dru¿yna Stali Mielec natomiast przygotowywa³a rocznik 95 na zbli¿aj±ce siê MP juniorów. Od pocz±tku spotkania go¶cie przejêli inicjatywê i ju¿ w 10 minucie po strzale z dystansu objêli prowadzenie. Nasza gra zupe³nie siê nie klei³a. Ograniczali¶my siê jedynie do gry w obronie od czasu do czasu wyprowadzaj±c sporadyczne kontry. W 26 minucie jedna z takich kontr zakoñczy³a siê bramk± autorstwa Adriana Wardêgi. Niestety strzelony gol nie zmieni³ obrazu gry. Stalowcy m±drze operowali pi³k± i raz po raz starali siê zagroziæ bramce strze¿onej przez Pstr±ga. W 40 minucie b³±d naszego obroñcy który skiksowa³ przy wybijaniu pi³ki wykorzysta³ napastnik z Mielca i do przerwy by³o 2:. Zaraz na pocz±tku drugiej czê¶ci spotkania zagranie rêk± w polu karnym i sêdzia s³usznie dyktuje karnego którego go¶cie wykorzystuj± i prowadz± ju¿ 3:1. Od tego momentu widaæ by³o ¿e ochota do gry usz³a z naszych zawodników. Kolejne ataki graczy Stali przynios³y kolejne bramki kolejno w 57 , 65 i ostatecznie w 73 minucie. W tej po³owie nie zdo³ali¶my powa¿nie zagroziæ przyjezdnym oddaj±c kilka strza³ów które bez problemów wy³apa³ bramkarz dru¿yny Mieleckiej. Niestety koñczy siê dla nas sezon po którym tak wiele sobie obiecywali¶my. Mam nadzieje ¿e uda nam siê szybko powróciæ na szczebel II ligowców bo wierzê ¿e taki cel jeste¶my  w stanie osi±gn±æ w nastêpnym sezonie !